Doskonała stopka tylna, bardzo solidna i stabilna konstrukcja. Materiały wydają się wysokiej jakości, a samo wykonanie jest na wysokim poziomie. Używam jej do konserwacji i smarowania łańcucha w moim motocyklu i naprawdę ułatwia mi to zadanie. Koła na rolkach kręcą się płynnie, a stopka daje poczucie bezpieczeństwa podczas podnoszenia motocykla. Montaż jest prosty i szybki w użyciu. Podsumowując, bardzo dobry stosunek ceny do jakości i polecam ją każdemu, kto dba o motocykl w domu.
Świetny stojak pod tył, (na wahacz lub rolki), oba rozwiązania działają jak trzeba. Końcówki pod wahacz mają grube gumy więc nie uszkadzają ramion ale ich obracanie się czasem utrudnia podłożenie. Wytrzymałe, kompaktowe nie mam zastrzeżeń.